VJF 44/ …bar coming soon

Vážení přátelé,
rok se s rokem sešel a je to opět vánoční Večer Jiného Folku. Proběhne v odlehčené atmosféře komorního prostoru smíchovského podniku Coming Soon a těšit se můžete na následující vystupující:

Lukáš Chromek – mistr zvuku i kytary, bývalý kytarista skupiny Airfare, začal sólově experimentovat a představí svou vlastní tvorbu. Nechme se překvapit, jestli si bude hrát s krabičkami, nebo přijde s písničkářským setem, čekat od něj můžeme oboje!

Lukáš Landa – možná si jej budete pamatovat ze starších VJF, možná o něm slyšíte poprvé, ale věřte, že jeho nedávno vydaná debutová deska je krásná. Přijďte si jeho kombinaci indie, folku a popu poslechnout živě!

emozpěv – jistě netřeba představovat, jeden z organizátorů VJF právě objíždí republiku v tandemu s Calm Season. Jeho letošní debutová deska bodovala u kritiků i fanoušků a dokazuje, že mladý český folk není o snídani v trávě, ale o poetické obraznosti citlivé melancholie.

Kuba Alexa – a další člen VJF týmu uzavírá kvarteto vystupujících. Momentálně své síly věnoval vydání kompilace D.I.O., která představuje novou tvorbu českých songwriterů. Jaká je ale jeho vlastní tvorba? Zjistěte sami a přijďte se nechat ukolíbat na vánočním VJF!

Budeme se na vás těšit 22. prosince ve smíchovském klubu Coming Soon. Vstupné je 50 Kč a začínáme v 19:30. Třeba dojde i na koledy!

vjf-comingsoon