15.4. 2015 VJF & Headliner představují: DAVID STYPKA & BANDJEEZ a BOB O´KEEFFE

Vážení přátelé, 15. dubna se v malostranském A studiu Rubín odehraje speciální akce. Půjde totiž o spojení Headlineru s pravidelnými akustickými koncerty jménem Večery jiného folku, kde vystoupí dva zajímaví interpreti.

Severomoravský songwriter David Stypka se svou kapelou brázdí českou kotlinou už dlouho, ale vloni na sebe výrazně upozornil vynikající deskou Čaruj, kterou čtenáři Headlineru v anketě časopisu nominovali mezi nejzajímavější desky roku 2014. Originální písničkařina, severomoravská syrová poetika a instrumentální preciznost jsou koktejl, který David Stypka servíruje sebevědomě a rád, přijďte ochutnat!

Druhým hostem bude Bob O’Keeffe. Tento irský písničkář už nějakou dobu žije v Praze a po nárazovém vystupování na indie folkových akcích se konečně vrhnul do intenzivnější práce. Před pár týdny díky tomu dokončil debutovou desku, kterou pokřtí právě v Rubínu.

A po setech těchto vynikajících hudebníků přijde navíc na řadu afterparty s DJ’s St. Anyard a The Mayor!

Tam vás touto cestou srdečně zveme a těšíme se, co Bob s Davidem Stypkou živě předvedou. Tak přijďte, bude to příjemný večer. 15. dubna v A studiu Rubín od 20:00, vstupné 100 Kč.

VJF&Headliner představují