26.5.2011/klub K4

Květnový Večer Jiného Folku se odehraje v prostorách klidného studentského klubu K4, který se nachází v budově Filozofické fakulty v Celetné ulici. Výběr intimnějšího prostředí nebyl náhodný. Po úspěšných akcích ve větších klubech (A Studiu Rubín a Roxy ChillOut Zone) chceme posluchačům opět nabídnout písničkařinu ve své nejryzejší podobě: kytara, hlas a osobní zpověď.

Představí se mladý experimentátor °J; současnou práci s českým jazykem ukážou písničkáři Melankoholik a Jan Ostrov (Liberec). Poprvé před obecenstvem vystoupí nový projekt známých pražských muzikantů Vegyho a Jakuba Švejkara.

Speciálním hostem večera bude akustická formace Quite Quiet, která nedávno vydala podařenou nahrávku “live session”. Celá je k poslechu na BZ profilu: http://bandzone.cz/quitequiet

(odkaz na FB událost)

21.4.2011/chillout zone ROXY

Vážení přátelé a fanoušci, 21.4. proběhne v pořadí již čtrnáctý Večer jiného folku. Tentokrát jsme pro jeho uspořádání zvolili zajímavý, atraktivní a známý prostor v samotném centru Prahy, klub Roxy (malá scéna – Chill-Out Zone). Začínáme tradičně ve 20:00 a vstupné bude rovných 100,- Kč. A na koho se můžete těšit?

Sunbeam – jeden z muzikantů stojících za projektem VJF, hrající moderní folk odkazující k současným americkým písničkářům. V kontextu domácí scény zaujme nezaměnitelným projevem posouvajícím český folk blíže západnímu zvuku.

Oliver McGillick – mladý talentovaný songwriter, o kterém ještě uslyšíte! Za doprovodu piana se v jeho tvorbě mísí šanson, pop, indie i rebelství.

The Prostitutes – jedna z nejvýraznějších kapel český klubový scény vystoupí ve speciálním akustickém setu, který rozhodně bude zajímavý pro jejich skalní příznivce, fanoušky acoustic žánru i náhodné návštěvníky.

Tak doražte, bude to příjemný večer!

(odkaz na FB událost)