VJF 23/ 19. dubna v klubu LUCKY LUCKY

VJF 23/ 19. dubna v klubu LUCKY LUCKY

Adresa: Nádražní 76, Praha 5. MAPA >>

V Lucky Lucky se nám v březnu moc líbilo, tak jsme se rozhodli, že tam mimořádně uspořádáme další Večer Jiného Folku. Jedná se o nový a velmi příjemný intimní prostor, který se nachází pár minut od metra Anděl či Smíchovského nádraží. Poblíž tram zastávky Na knížecí. Přijďte si popovídat, popít a poslechnout si zajímavou hudbu v podání našich hostů. A na koho se můžete těšit?


Honza Homola aka Homolka Tobolka

.

Ikonu českých klubů, kapelu Wohnout, jistě není třeba představovat. Jejich kytarista Honza Homola se však se svým projektem Homolka Tobolka věnuje i písničkařině. Tahle muzika má vtip, šťávu, wohnoutovskou hravost, ale i nečekanou atmosféru akustických kytar. Rozhodně doporučujeme!

Jana Lota

.

Jedna z nejvýraznějších zpěvaček mladé generace. S novou deskou Děvčátko překročila hranice středního proudu a nadechla se k vícežánrovému vzepětí. V její tvorbě slyšíme pop i alternativu, skromnou písničkařinu i ambiciózní autorské plochy a výlety do snových krajin. Přijďte si poslechnout její akustický set, jedině 19. dubna v Lucky Lucky! Rovněž doporučujeme shlédnout trojici nejnovější klipů z dílny Jany Loty: Tomorrow, Bosá a Tichá.

The Libido

.

The Libido patří mezi výrazné objevy pražské klubové scény a je velkým příslibem do budoucna. Mladá zpěvačka díky hlasu kombinujícímu melancholicky jemnou i rozevlátě drsnou polohu odkazuje k seattleské grungeové vlně, zároveň však její těžko zařaditelný repertoár mísící v sobě vlivy Courtney Love i PJ Harvey udržuje posluchače v napětí, s čím překvapí příště. Proto její vystoupení bývají výrazným a ojedinělým zážitkem.

FB událost >>