VJF 26/ 26. července v Rock Café od 20:00

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na další Večer jiného folku, který se uskuteční 26. 6. v klubu Rock Café. V rámci VJF půjde o ojedinělou akci, neboť bude celá věnována křtu split EP D.I.O. Tato deska je (zatím) ojedinělý projekt, na kterém se společně sešli nejen známí interpreti i mladí zástupci klubové scény, ale i zahraniční hosté, aby společnou kompilací dokázali dostat do širšího povědomí zajímavý a atraktivní obrázek o určitých směrech v nejaktuálnější hudební tvorbě. A na koho se můžete těšit?

Viki – Pražská písničkářka čerpající ze současné západní indie scény, ale i z tradic francouzského šansonu nebo tvorby o generaci starších ikon tohoto žánru, jako je PJ Harvey nebo Tori Amos.

Oliver McGillick – Rozevlátý songwriter s australskými kořeny spojující ve své hudbě dravé mládí s poetikou a melancholií.

High Five – Pražská kytarovka, která vám dokáže, že i pop lze dělat jinak. Tedy chytře, sympaticky, se šťávou i nenuceností.

Jakub Alexa – Frontman projektu Quite Quiet a zároveň jeden z duchovních otců EP D.I.O. Akustika, nezaměnitelný hlas a písně, které každý sál naplní klidem a barvami.

A to není vše, v rámci tohoto křestu se můžete těšit i na další hosty! Tak přijďte, bude to fajn. Start 20:00. Vstup: 80Kč.

Prvním ohlášením hostem je zpěvák a kytarista kapely Vivien´s ShadowVlčák!

>> FB UDÁLOST ZDE <<