VJF 28/ 25. října, 20:00. Kavárna Souterrain. Jan Žamboch, Jan Zubryckyj, Zdenda Lichnovský, Sunbeam.

Vážení přátelé a drazí fanoušci, na 25. 10. jsme pro vás připravili již 28. Večer jiného folku. Tentokrát proběhne v příjemném prostředí klubu Souterrain, Bělehradská 82. A na koho se můžete těšit?

Jan Žamboch (solo) – Jeden z nejznámějších představitelů českého folku, dvojnásobný držitel hudebního ocenění Anděl v kategorii Folk & country. Tradiční česká písničkářská škola stojící na vtipných textech, ve kterých si každý jistě najdete své oblíbené obraty.

Jan Zubryckyj – Spolu s Janem Žambochem nejen další postava střední generace českých písničkářů, ale spojuje je i podpora jejich tvorby vydavatelstvím Indies Records. Jan Zubryckyj ve svých skladbách spojuje hravost, obrazotvornost, vážnější témata i odkazy ke klasikům žánrů.

Sunbeam – Přátelům VJF jistě netřeba představovat jejich spolupořadatele. Akustický grunge, severoamerické songwriterství i citlivá rozervanost, to je Sunbeam.

Zdeněk Lichnovský – Nejmladší host večera a zároveň zástupce pražské klubové scény. Frontman kapely Dogsbodies a kytarista Peter Pan Komplex ve speciálním akustickém setu!

Tak doražte, připravíme pro vás fajn večer. Začínáme ve 20:00. Vstupné bude dobrovolné ve výši: 80,- Kč.

FB UDÁLOST!