VJF speciál/ Beatles (White album) Cover night!

Další z VJF “covernight” večerů se odehraje 6.12. v pražském studentském klubu K4. Tentokráte zazní písně z “Bílého alba” od THE BEATLES.

potvrzení vystupující:
JAN RICHTER st.
JAN RICHTER ml. (High Five)
LAADVEE
VLČÁK (Vivien´s Shadow)
JAN SÝKORA
JAN VYTÁSEK
a za organizátory VJF – SUNBEAM

 

VJF 29/ 20. listopadu, 20:00. Jazz klub U Staré Paní

VJF 29/ 20. listopadu, 20:00. Jazz klub U Staré Paní – silentLUNO, Martin Chobot & Filip Sázavský, emozpěv.

Vážení přátelé a drazí fanoušci, rádi bychom vás pozvali na další Večer jiného folku, který se tentokrát bude odehrávat v příjemném prostředí Jazz Clubu U Staré paní. Pořadové číslo tradiční akustické showcase bude 29. a těšit se můžete na tyto interprety:

silentLUNO – výrazného zástupce naší kytarové scény jistě není třeba představovat. Formace vzešlá z kořenů kapel Roe-deer a Khoiba vystoupí v tzv. tichém provedení, které tvoří zpěvačka Ema Brabcová a kytarista Martyn Starý. V této sestavě určené pro akustické hraní si měli odbýt premiéru na jednom z jarních VJF, ale bohužel z ní na poslední chvíli kvůli zdravotním důvodům sešlo. Jsme proto rádi, že přijali naše pozvání právě do Jazz Clubu U Staré paní a doufáme, že vám, fanouškům Luno i Večerů jiného folku, dříve plánovaný set vynahradí.

Martin Chobot & Filip Sázavský – stejně na jednu premiéru dojde. Martin Chobot je kytarista kapely Ewy Farné a během tohoto večera se svým parťákem Filipem Sázavským představí svůj zbrusu nový projekt. Nechte se překvapit!

emozpěv. – za organizátory VJF tentokrát vystoupí rozervaný písničkář z Nuslí, jinak taky karbo, který na rádiu Streetculture dělá hudební osvětu se svým pořadem The Czech Shows a jehož barvité i syrové texty dokáží probudit emoce i v těch koutech duše, kam jiné tóny nedosáhnou.

Tak přijďte, přátelé, bude to jako vždy příjemný večer. Začínáme ve 20:00, vstup 100 Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Vstupné 100 Kč platí pouze pro hosty, kteří správně na baru JazzClubu řeknou heslo pro tento večer. A tímto heslem je název našeho pořadu, tedy: “večer jiného folku”. Pokud neřeknete heslo, zaplatíte plné vstupné ve výši 250 Kč. NEZAPOMEŇTE SI ZAPAMATOVAT SPRÁVNÉ HESLO!

FB UDÁLOST >>