VJF 32 a půl/ NOVÉ STRAŠECÍ

Tým VJF vyrazí do Nového Strašecí a vezme s sebou mladého songwritera Zdendu Lichovského (Dogsbodies, Peter Pan Complex).

Své písně zahraje čtveřice písničkářů v sobotu 6. dubna v České Čajovně (U školy 121). Start: 20:00. Vstup: 30 Kč.

ZDENDA LICHNOVSKÝ
>> http://bandzone.cz/dogsbodies || http://bandzone.cz/peterpancomplex

KUBA ALEXA
>> http://bandzone.cz/quitequiet

SUNBEAM
>> http://bandzone.cz/sunbeam

emozpěv. (nově v duu s baskytaristou Martinem Drahoňovským)
>> http://emozpev.cz/

Další informace:
http://vecerjinehofolku.cz/
http://ceskacajovna.webgarden.cz/

VJF 32/ 3. dubna – JazzClub U Staré paní


 

Další VJF se odehraje v příjemných prostorách JazzClubu U Staré paní. Vstupné: 100 Kč. Heslo pro vstup: Večer Jiného Folku.

Vystupující:

VIKI – zpěvačka patřící bezesporu mezi nejvýraznější písničkářky v rámci současné české alternativy. Její repertoár mísící britské songwriterství i tradiční francouzský šanson během posledních let vytvořil velice čitelný rukopis, který v kombinaci s projevem napůl divoženky, napůl femme fatale během pár taktů zaháčkuje každého v sále.
>> http://bandzone.cz/viki

BLACK LION – společný projekt dvou známých hudebníků pražské klubové scény Kuby Švejkara a Vegyho. Ponořte se do indie folku ve stylu City and Colour nebo Charlieho Simpsona a přesvědčte se, že i v roce 2013 dva kluci ve flanelkách můžou oslovit široké publikum.
>> http://facebook.com/blacklioncz

emozpěv. – první z organizátorů VJF a zároveň jediný česky zpívající interpret tohoto večera. Jeho lehce rozdrásané texty v kombinaci se silným důrazem na akustickou dynamiku nově doplňuje Martekkova baskytara. To vše dohromady je koktejl, který střílí šípy poetické melancholie hluboko do nitra posluchačova.
>> http://emozpev.cz/

Kuba Alexa – frontman skupiny Quite Quiet a zároven další z organizátorů VJF. Jemná až křehká písničkařina odkojená angloamerickými autory dokazuje, že i v klubech lze narazit na kvalitní popové melodie mající jasný cíl – naplnit sál krásou a barvami.
>> http://bandzone.cz/quitequiet

- – -
http://vecerjinehofolku.cz/
http://jazzstarapani.cz/