VJF 34/ Sunday Rooftop Party – Goodfellas, Adam Pavlíček, Shy Cabaret

Vážení přátelé a fanoušci akustických sessions, další VJF se kvapem blíží! Tentokrát proběhne na výjimečném a zajímavém místě, a sice 8. 9. na terase obchodního domu Tesco, která se v poslední době proměnila v otevřený a svěží hudební prostor. A na koho se můžete těšit?

Goodfellas – Jedna z nejaktivnějších kapel na naší scéně letos oslaví páté narozeniny. Nositelé ceny Anděl, pravidelní hosté největších českých festivalů. Na kontě mají dvě desky, nespočet koncertů v zahraničí a právě nyní odehrají speciální akustický set jen pro vás. Pokud máte navíc slabost pro britrock v té nejryzejší podobě, tahle kapela z Karlových Varů vás určitě nezklame!

Adam Pavlíček – Mladý písničkář a absolvent AMU patří mezi nejtalentovanější kytaristy v českém folku. Ať už hraje sám či s kapelou, velmi rychle si posluchače získá. Dáno je to především jeho precizní hrou na klasickou kytaru, které se věnuje od počátku kariéry a vytváří tak snové melodie na nástroj, jenž na VJF vídáme málokdy.

Shy Cabaret – Vůbec poprvé se na VJF představí projekt, který míchá hudbu s divadlem. Shy Cabaret se s hrou o rozumu a srdci The Memories už představil párkrát na letošních festivalech a prozradit cokoliv dalšího by bylo asi zbytečné ukrajování z divákova zákusku. Snad jen – za hudbou k představení stojí formace Mono Love.

http://facebook.com/TerasaVe4Patre

FB UDÁLOST!