VJF 36 – Jamm Club u metra Hradčanská

Justin Lavash – Jedna z nejzajímavějších postav nejen pražské hudební scény. Vynikající skladatel, zpěvík a kytarista kombinující prvky folku, blues, country i funku je známý nejen svými ceněnými deskami (naposledy loňská “25 Years”), ale i spoluprací s mnoha hudebníky, Lenkou Dusilovou, Monikou Načevou, Beatou Hlavenkovou a dalšími. Je nám ctí, že Justin přijal pozvání na VJF a vystoupí jako hlavní host!

Michaela Charvátová – Mladá, zatím ne moc známá, ale o to perspektivnější písničkářka, která vás bezpochyby mile překvapí. Její písně si berou to nejlepší z vlny angloamerických rockově-melancholicky laděných songwriterek minulé dekády a možná se budete sami divit, že i u nás se dá taková hudba díky Míše zaslechnout.

Jan Reesha Richter a Láďa Bělina – Dá se říci, že již tradiční host našich pravidelných Cover Nights, Reesha, tentokrát vystoupí i v rámci VJF, doprovodí jej kytarista Láďa Bělina. Máte-li rádi jejich skupinu High Five, přijďte si kluky poslechnout, určitě zazní jejich skladby v komornějším provedení a kdo ví, třeba si připraví i něco navíc?

Tak tedy 12. listopadu v Jamm Clubu na Hradčanské. Start ve 20:00 a vstup tentokrát 80 Kč. Přijďte si poslechnout příjemnou hudbu, dát si drink, popovídat s přáteli, bude to fajn večer. Těšíme se na vás!