VJF speciál/ MYmořádné vánoční trhy

Vážení přátelé, po roce se opět blíží Vánoce a my si pro vás při té příležitosti připravili speciální vystoupení, které zároveň bude posledním VJF v tomto roce. Proběhne 15.12. a bude spojením tradiční dramaturgie a zvuku VJF a zajímavého prostoru do adventní nálady zahalené MY Terasy 4. patro na Národní třídě. Akce tentokrát bude probíhat už od 15:00 a těšit se můžete na interprety známé z předchozích večerů i nové tváře.

V krátkých setech vystoupí následující hosté: Michal Škrabák, frontman kapely River Jordan Michal Motyčka aka Niceland Vojtěch Urbánek, pražský písničkář kombinující do své tvorby bluesové prvky Kuba Alexa, další z organizátorů a tvář projektu Quite Quiet Tony Kuznetzov, baskytarist známé kapely Lo Dost Bob O Keeffe – iirský písničkář Marek Dusil, další z pravidelných hostů VJF a organizátor spřízněných Akustických řezů

A to zdaleka nejsme u konce, nechte se překvapit dalšími hosty! Přijďte si popovídat, dát si svařák, nasát adventní atmosféru a poslechnout příjemnou muziku, budeme se na vás v neděli těšit!

FB UDÁLOST