VJF 39/ StreetCulture Session v rámci Žižkovské noci

Vážení přátelé,

rok se s rokem sešel a my máme tu čest spolupracovat s rádiem Streetculture na dalším VJF v rámci festivalu Žižkovská noc. Tak jako minule se můžete těšit na zajímavé hosty po celou dobu večera, kteří nejen že zahrají, ale zároveň si s námi budou povídat o své hudbě, dojmech a všem, co je zrovna napadne. Opět budeme vysílat v přímém přenosu, který si můžete naladit na www.streetculture.cz. A na koho se můžete těšit?

No King No Crown – Slyšeli jste naši kompilaci D.I.O.? Zaujal vás na ní tento drážďanský písničkář? Přijďte si jej poslechnout i naživo! Klid, melancholie a krása, takové jsou jeho písně.

Lotta Sleeps – U zahraničních hostů zůstaneme, těšit se můžete i na drážďansko-lipské folkové duo Lotta Sleeps. Kvalitní instrumentální stránka a inspirace americkým indie folkem. Určitě se vám vryjí do paměti.

Jeez – Nenechte se touto pražskou rockovou partičkou zmást, jejich rock je jemný, hravý, s kořeny ve folku a alternativě. Ideální materiál pro speciální akustický set!

Adam Pavlíček – Jeden z loňských hostů VJF a kytarový velmistr. Ryzí písničkářství střídá s virtuozitou a věřte nám, funguje to skvěle!

Smějící se bestie – Alternativní formace z Prahy a spolu s Adamem Pavlíčkem jediní zástupci, kteří ten večer budou zpívat česky. Bestie nyní pracují na nové desce, nechte se překvapit, zda nám z ní představí nějaké věci.

Sunbeam - Jeden ze členů VJF týmu a zpěvák skupiny No Codes Future. Akustický grunge, procítěnost a repertoár odkojený Cobainem i Eddie Vederem.

Jak asi z programu tušíte, bude to víc než příjemný večer. Velice se na vás těšíme a uvidíme se v sobotu! A pokud se nemůžete dostavit, budeme rádi, když si alespoň naladíte náš přenos.

FB UDÁLOST