VJF speciál /BUDĚJOVICKÝ MAJÁLES

15. května 2014, 20:00, Klub Horká Vana

Vážení přátelé VJF, po roce máme opět velkou čest spolupodílet se na programu festivalu Budějovický Majáles a stejně jako vloni jsme pro vás připravili akustickou stage. Akce proběhne v příjemném prostředí klubu Horká Vana a těšit se můžete na tyto vystupující:

Niceland: Známý songwriter a jeden z pravidelných hostů VJF. Trochu emo, trochu pop, trochu indie, ale především skvělá ukázka toho, že songwriterství západního střihu u nás už pevně zapustilo kořeny.

The Feud: Stále populárnější britská kapela a zároveň headliner letošního majálesu. Jsou známí divokým indie rockem s příměsí samplů a elektroniky celkově, přijďte si na vlastní uši poslechnout, jak jejich repertoár bude znít v akustické podobě!

Black Lion || Vynikající folková dvojka v podobě Vegyho a Kuby Švejkara. Procítěné písničkářství, kombinace akustické a elektrické kytary, jemný zpěv a především vynikající technická stránka jsou pokaždé příslibem příjemného zážitku.

FB UDÁLOST

Tak přijďte, je to zdarma a bude to příjemný večírek!

VJF 40/ Outlier, Elif Turkay, David Melichar, Sunbeam

15. května 2014, 20:00, JazzClub U Staré paní

Vážení přátelé, souběžně s akustickým večírkem na festivalu Budějovický Majáles pod taktovkou Jardy jsme si pro vás připravili i tradiční VJF v Praze. Bude se opět konat v Jazz clubu U Staré paní a těšit se můžete na následující hosty:

Elif Turkay – svérázná písničkářka z Turecka, která za doprovodu kolegů nebo sama s kytarou střídá nálady, pěvecké projevy a občas i žánrové prvky jako na běžícím pásu. Kromě vlastních věcí určitě přijde i na svérázné covery.

Outlier – další zahraniční host, tentokrát duo ze Spojených států. Ve své hudbě vychází z tradičního pojetí americké country s příměsí lidové hudby. Letos vydali desku Outlier, která vznikala stídavě v Texasu a Jižní Koreji.

David Melichar – Vedoucí postava projektu Mono Love, které jste měli možnost již na VJF slyšet. Jejich repertoár sólo v Davidově podání však zazní poprvé.

Sunbeam – Jeden z pořadatelů VJF a zároveň ten největší grunger z nás. Jistě netřeba představovat.

Tak přijďte, bude to příjemný večírek!

Vstupné: 100 Kč.

VJF 40/