VJF 41/ NAPA BAR&GALLERY

Vážení přátelé a fanoušci jiného folku, letní pauza je za námi a my opět otevíráme sezonu jiného folku. První akustický večírek se odehraje již ve středu 17. září premiérově v komorním prostředí Napa bar & gallery na Malé Straně. A na koho se můžete těšit tentokrát?

Pokáč – Pražský písničkář ironizující sebe i svět okolo. Jeho texty jsou vtipné, mají pointu a hudba vás bude bavit ještě víc. Na podzim chystá turné s Voxelem, kterého jste na VJF už mohli slyšet taky.
>> http://bandzone.cz/pokac

Vojta Urbánek a Tomáš Mourek – Pravidelným návštěvníkům našich akustických showcase jistě netřeba představovat. Humor i melancholie spojené do instrumentální hloubky, to je přesně tato dvojice.
>> http://bandzone.cz/vojtechurbanek

Bára Zmeková – Zasněná nad pianem, hravá i houpavá, taková je Bára Zmeková. Postupně vypouští do světa skladby, objíždí republiku, buskuje a má venku první desku.
>> https://barazmekova.bandcamp.com/

Glory de Wine – I začínajícím projektům dáváme prostor. Glory de Wine je dvojice složená z básníka Jaroslava Čížka a hudebníka Karla Kreisingera. Poetika s odkazy na recitál jsou v jejich hudbě cítit silně, přijďte si je poslechnout!
>> http://bandzone.cz/glorydewine

Tak tedy ve středu na Kampě v Napě, vstup 80 Kč a začínáme v 19:30. Budeme se na vás těšit!

17. září 2014, 19:30Adresa: Prokopská 296/8, Praha 1 – Malá Strana (100m od Malostranského náměstí)

napabar