VJF 42/ JAMMCLUB – I Like You Hysteric, Yann Cleary, Viktor Chomiak

Vážení přátelé, začal podzim a VJF najíždí na plný režim. Rádi bychom vás pozvali 16.10. do Jamm Clubu na Hradčanské, kde proběhne v pořadí již 42. pokračování našich akustických showcase. A na koho se můžete těšit?

CLEARY – Zahraniční host s napůl irskými, napůl francouzskými kořeny. Trochu experimentátor, trochu hračička, jeho hudba je postavená nejen na kytaře, ale i padech, samplech, klávesách. Multiinstrumentalista, který nasbíral spoustu zkušeností po celém světě. V Čechách nebude poprvé, v létě jste jej mohli například slyšet na festivalu Obnaženi.

I LIKE YOU HYSTERIC – Pražské duo, které před pěti lety založili Andrzej (ex Roe Deer) a Marek (ex Dorian Grey’s Prostitutes). V současné tvorbě své kořeny nezapřou, mísí indie, pop a odkazují k ostrovní kytarové scéně. Mají na kontě tři EP, připravují první dlouhohrající desku a po VJF pak společně s Clearym pokračují ve společných koncertech, konkrétně 17.10. v Chomutově a den poté v Kadani.

VIKTOR CHOMIAK – Speciální akustický set předvede autor, který se jinak věnuje spíše skládání ambientní hudby. Viktor zároveň působí v pražské rockové kapele The Afterglows.

Tak tedy ve čtvrtek 16.10. v příjemném a komorním prostředí nekuřáckého Jamm Clubu, budeme se na vás těšit.

Začátek akce je v 19:30, vstupné je 100 Kč.

A pokud máte rádi i VJF covernights, můžeme vám prozradit, že 29.10. se bude v Jazz clubu U Staré paní konat další, tentokrát věnovaná Lou Reedovi.

16. října 2014, 19:30Adresa: Pod kaštany 183/3, Praha 6 – (100m od metra Hradčanská)

VJF 42/ JAMMCLUB