15.5. 2015 VJF/ VOLNÁ COVERNIGHT v JammClubu

Vážení přátelé jiného folku, po čtvrt roce jsme pro vás připravili další ze sérií covernights. Vracíme se opět na dohled Hradčan, na místo, které máme velice rádi. Hádáte správně, další akce se odehraje v dejvickém Jamm Clubu (Pod kaštany 183/3). Začneme ve 19:30 a hrát se bude na volné téma. Schválně vám ještě neprozradíme program, ale jisté je, že ještě máme pár míst volných. Takže pokud se chcete přihlásit, stačí nám poslat zprávu na info(at)vecerjinehofolku.cz.

A pro ty, kteří o VJF cover night slyší poprvé – princip těchto večerů je, že se sejdou pražští i mimopražští songwriteři a songwriterky, aby si zahráli výjimečně nikoliv své skladby, ale písně těch, které mají rádi. Tyto akce jsou známé uvolněnou atmosférou a propojením s publikem, pokud budete nějakou píseň znát, můžete si zazpívat, pokud si budete najednou chtít taky zahrát, stačí zvednout ruku a půjčit si kytaru, budeme rádi.

Tak přijďte v pátek 15. května do dejvického Jamm Clubu, bude to velmi příjemný večer.

jammclub-VJF-covernight

15.4. 2015 VJF & Headliner představují: DAVID STYPKA & BANDJEEZ a BOB O´KEEFFE

Vážení přátelé, 15. dubna se v malostranském A studiu Rubín odehraje speciální akce. Půjde totiž o spojení Headlineru s pravidelnými akustickými koncerty jménem Večery jiného folku, kde vystoupí dva zajímaví interpreti.

Severomoravský songwriter David Stypka se svou kapelou brázdí českou kotlinou už dlouho, ale vloni na sebe výrazně upozornil vynikající deskou Čaruj, kterou čtenáři Headlineru v anketě časopisu nominovali mezi nejzajímavější desky roku 2014. Originální písničkařina, severomoravská syrová poetika a instrumentální preciznost jsou koktejl, který David Stypka servíruje sebevědomě a rád, přijďte ochutnat!

Druhým hostem bude Bob O’Keeffe. Tento irský písničkář už nějakou dobu žije v Praze a po nárazovém vystupování na indie folkových akcích se konečně vrhnul do intenzivnější práce. Před pár týdny díky tomu dokončil debutovou desku, kterou pokřtí právě v Rubínu.

A po setech těchto vynikajících hudebníků přijde navíc na řadu afterparty s DJ’s St. Anyard a The Mayor!

Tam vás touto cestou srdečně zveme a těšíme se, co Bob s Davidem Stypkou živě předvedou. Tak přijďte, bude to příjemný večer. 15. dubna v A studiu Rubín od 20:00, vstupné 100 Kč.

VJF&Headliner představují