Podmínky pro vystoupení

Večer Jiného Folku pořádá koncerty ve vybraných pražských klubech. Považujeme za samozřejmé, aby účinkující interpret dostal základní servis potřebný ke komfortnímu hraní. Proto dbáme, aby na každém z koncertů byl profesionální zvukař a ozvučení odpovídající kapacitě sálu, včetně ozvučení pódia potřebným počtem odposlechů. Detaily ohledně finančního ohodnocení jsou vždy na osobní domluvě.

Večer Jiného Folku pořádá koncerty v atraktivním stylu “showcase”. To znamená, že interpret má omezenou dobu hraní, během které ze sebe “musí” dostat to nejlepší. Přímo na koncertech až na výjimky neděláme interpretům prezentaci ani nezasahujeme do jejich setů, je jen na vás, jak se svým časem naložíte. Můžete si zvolit takovou formu komunikace s publikem, která vám sedne nejlépe. Máte-li vlastní cd nebo třeba propagační materiály ohledně vašeho nejbližšího koncertu, vezměte si je sebou. VJF je skvělá příležitost, jak je dostanete mezi lidi. Jednotliví písničkáři hrají v rozmezí 15 – 25 minut (3 – 5 písní), projekty či kapely mají na vystoupení cca. 30 – 40 minut. Díky této zkrácené době může během jednoho večera vystoupit více projektů, přičemž zůstane zachována standardní délka koncertů – přibližně 2 hodiny.

Tento koncertní model je atraktivní i pro diváky, kteří si za jeden večer můžou poslechnout více interpretů, což udržuje jejich pozornost a zvyšuje zážitek z akce.

Je samozřejmostí, že se v rámci Večeru Jiného Folku  staráme o promo koncertů i jednotlivých interpretů. Spolupracujeme s médii, publikujeme propagační materiály. V rámci zviditelnění každého vystoupení však oceňujeme, když se na propagaci podílí i samotní interpreti, ať už skrze komunikaci s fanoušky nebo třeba zájmem a pomocí s naší propagační činností. Na oplátku nabízíme trochu víc než bývá u pořadatelů zvykem. Interpretům dáváme prostor na našich stránkách a profilech na sociálních sítích, během koncertů pořizujeme fotografie, videa či audio nahrávky z vystoupení, které posléze se svolením interpretů publikujeme na našich webových stránkách a profilech sociálních sítí jako je facebook, youtube či soundcloud. Odkazy na stránky účinkujících zůstávají v našem seznamu odehraných koncertů, kde si je může každý fanoušek snadno vyhledat a poslechnout. Rovněž upozorňujeme další promotéry, redaktory a podobně.

Máte-li zájem vystoupit na Večeru Jiného Folku, neváhejte nás kontaktovat na jednom z našich emailů. Pro rychlejší komunikaci vás prosíme o zaslání odkazu na vaše nahrávky a základní informace o vás či vašem projektu, včetně konkrétních požadavků na vystoupení. Nebo se přijďte na jeden z koncertů podívat, budeme vám plně k dispozici.

KONTAKT: info(at)vecerjinehofolku.cz

 

Jarda Konáš – jarda(at)vecerjinehofolku.cz

Jakub Alexa – kuba(at)vecerjinehofolku.cz

Láďa Hráský – sunbeam(at)vecerjinehofolku.cz

Ondřej Vratislav Vyšehradský – ondra(at)vecerjinehofolku.cz